1. Objednajte si produkt a zvoľte spôsob doručenia a platby

3D TLAČ

2. Potvrdíme Vašu objednávku email správou

3D TLAČ

3. Počkajte na odovzdanie objednávky z nášho skladu GLS kuriérovi alebo Packeta

3D TLAČ

4. Vyzdvihnite v GLS ParcelShop, Packeta alebo u GLS kuriéra u vás doma

3D TLAČ

Doručenie a platba pre Slovensko

PrepravcaPlatba kartou, prevodomDobierka
*Výdajné miesta Packety pri objednávke nad 30 € ZADARMO
1,50 €
Výdajné miesta Packety (Z-Point, Z-Box) do 5Kg2,99 €4,49 €
GLS Kuriér do 5Kg4,20 €5,70 €
GLS ParcelShop a Balíkomat do 5Kg4,20 €5,70 €

*Pri objednávke nad 30 € (bez dopravy) máte od nás dopravu zadarmo.

Doručenie a platba pre Česká republika

PrepravcaPlatba kartou, prevodomDobierka
*Výdajné miesta Packety pri objednávke nad 30 €ZADARMO
1,50 €
Výdajné miesta Packety (Z-Point, Z-Box, AlzaBox) do 5Kg3,50 €5,- €

*Pri objednávke nad 30 € (bez dopravy) máte od nás dopravu zadarmo.

Ak objednáte do 11:00, odosielame ešte dnes

Vaša objednávka sa v ten deň vyexpeduje, ak ju zrealizujete pred 11:00 a tovar je skladom (informácia vždy uvedená pri produkte). Niekedy to dokážeme aj s objednávkami do 13:00, ale to nie je zaručené stopercentne. V prípade akejkoľvek komplikácie vás okamžite kontaktujeme a rýchlo ju vyriešime. Doba doručenia je 1-2 pracovné dni pre Slovensko a 2-3 pracovné dni pre Českú republiku.

Dodatočné rozšírené informácie pre vás:

Výdajné miesta Packety (Z-Point, Z-Box) do 5Kg dodanie do 1-2 pracovné dni.

Odberné miesto je ideálnym riešením – nemusíte sa starať, kedy kuriér balík doručí, ale akonáhle vám príde správa, viete, kde si ho môžete vyzdvihnúť, až práve budete mať čas alebo cestu okolo. Výdajné miesta Packety (Z-Point, Z-Box) slúžia ako praktické miesto prijatia a vyzdvihnutia si balíka 24 hodín denne. V rámci Českej republiky je dodanie je 2-3 pracovné dni.

GLS Kuriér do 5Kg dodanie do 1-2 pracovné dni.

Kuriérom doručíme Váš objednaný tovar od 1-2 dni od odoslania v pracovných dňoch. V rámci Českej republiky je dodanie 2-3 pracovné dni.

GLS ParcelShop a Balíkomat do 5Kg dodanie do 1-2 pracovné dni.

Parcelshopy slúžia ako praktické miesto prijatia a vyzdvihnutia si balíka s dlhou otváracou dobou, zatiaľ čo Balíkomat je otvorený 24 hodín denne. Na území Slovenska viac ako 400 Parcel Shopov a 122 Balíkomatov. V rámci Českej republiky je dodanie je 2-3 pracovné dni.

Platobnou kartou - VISA, Mastercard, Maestro, Apple Pay, Google Pay

Rýchla a bezpečná platba cez platobnú bránu Comgate od ComGate Payments, a.s., hneď po odoslaní objednávky Vás presmeruje na platobnú bránu. Všetky informácie ako suma, číslo objednávky, príjmateľ a e-mail platiteľa budú už vyplnené. Vy už len vyplníte požadované údaje. Väčšina platieb sa vykoná okamžite, ale môže sa stať, že to bude trvať aj dlhšie (záleží od Vašej banky). Comgate podporuje všetky platobné karty a bankové spoločnosti. Je však nutné mať na pamäti, že pre úspešnú platbu je nutné mať dostatok finančných prostriedkov na účte a povolené platby kartou.

Platba bankovým prevodom

Po objednaní tovaru Vám zašleme e-mail s predfaktúrou, v ktorej sú všetky potrebné údaje k úhrade Vašej objednávky. Príslušnú sumu za tovar uhraďte bankovým prevodom alebo vkladom na účet. Ďalšie pokyny nájdete v e-maily. V prípade platby prevodom na účet bude Vaša objednávka expedovaná až po pripísaní úhrady na náš účet.

Dobierka - platba pri prevzatí

Platba v hotovosti pri prebratí zásielky. Pri doručení Vašej objednávky zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou. Ušetrite a zaplaťte vopred bankovým prevodom na účet alebo platobnou kartou.