Naše originálne vykrajovátka sú vytvorené moderným 3D tiskom a predstavujú skvelý nástroj pre tvorbu a formovanie objektov z rôznych polotuhých a modelovacích materiálov. Sú ideálne pre kreatívne aktivity s deťmi, vrátane vyrezávania z cesta, modelíny, keramiky a fimo.

Naše originálne vykrajovačky sú skvelý nástroj pre tvorbu a formovanie objektov z rôznych polotuhých a modelovacích materiálov. Každý kus vykrajovačky je originál, a to ako v tvare, tak aj v rozmerech.

V našej ponuke je široká ponuka vykrajovačiek s viac ako 500 motívov. Medzi obľúbené patria napríklad vianočné vykrajovačky, rozprávkové vykrajovačky a vykrajovačky v motíve roztomilých zvieratiek. V našej ponuke sú aj cenovo výhodné sady všetkých našich vykrajovačiek. Buďte umelci vo vašej vlastnej kuchyni a vytvárajte diela, ktoré potešia oko aj chuťové bunky. Objednajte si teraz a nechajte svoju kreativitu rozkvitnúť!

Vykrajovačky z nášho obchodu možno použiť nielen na tradičné pečivo, ale aj na perníčky či vykrajovanie tvarov z marcipánu a iných jedlých hmôt. Vykrajovačky sú vhodné na vyrezávanie z cesta, modelíny, keramiky a fimo, modelovacej hmoty a polotuhých materiálov.

Pri výrobe na 3D tlačiarni používame certifikovaný materiál PLA,  je bezpečný na kontakt s potravinami , je nielen biologicky rozložiteľný, ale aj odolný voči teplotám do približne 60 °C. Výrobky z PLA bioplastu sú bez zápachu, neobsahujú alergény a sú celosvetovo uznávané pre použitie v potravinárstve.

PLA je vyrábaný z obnoviteľných zdrojov, nie je závislý od ropy, a je ekologicky priateľný. Má rovnaké vlastnosti ako tradičné plasty z ropy, ako je pružnosť, tvrdosť, priesvitnosť, ohebnosť a odolnosť. No oproti nim je možné PLA biologicky rozložiť, kompostovať a premeniť na kvalitnú biomasu alebo humus, čím minimalizuje ekologickú záťaž.

Zobrazených 1–24 z 75 výsledkov